POMPY CIEPŁA BUDERUS

Buderus to jeden z największych producentów z doskonałymi urządzeniami, technologią przyszłości!

Mamy blisko 20 lat doświadczenia z tymi urządzeniami, głównie gruntowymi.

Możesz zostać kolejnym zadowolonym użytkownikiem pomp Budeurs!

Slider

Buderus – niemiecka jakość

Buderus nieustannie króluje na rynku i wśród kilku czołowych producentów urządzeń grzewczych uchodzi jako producent tych  najbardziej niezawodnych i żywotnych urządzeń, a przy tym tańszych od konkurencji w podobnym segmencie. Buderus od kilkudziesięciu lat dostarcza do polskich domów technologię niezawodną i duża część naszych klientów przychodzi do nas z zamiarem wymiany nawet 20 letnich urządzeń tego producenta na nowe, ekologiczne, spełniające obecne normy i zdecydowanie bardziej ekonomiczne rozwiązania tej samej firmy.

Buderus to producent specjalizujący się w instalacjach techniki grzewczej w domach jednorodzinnych, budownictwie przemysłowym jak i biurowym. Swoje produkty skupia w okół trzech gałęzi urządzeń grzewczych : pomp ciepła, kotłów gazowych oraz olejowych. Obecnie oferta poszerzona jest o systemy solarne, rekuperację oraz zmiękczacze wody.

W naszej ocenie urządzenia grzewcze Buderus to obecnie najlepsza opcja jeśli chodzi o kotły gazowe, pompy ciepła znajdują idealne zastosowanie w budynkach jednorodzinnych o prostych układach. 

Pompy ciepła Buderus

Nieustannie od ponad 20 lat Buderus produkuje niezawodne i bardzo rozbudowane pompy ciepła. Obecnie w swojej ofercie posiada trzy rodzaje pomp ciepła:
  • Gruntowe typu glikol-woda
  • Powietrzne typu powietrze-woda
  • Do ciepłej wody użytkowej typu powietrze-woda do podgrzewania C.W.U.