Alpha Innotec

Niemiecka niezawodność pomp z 20 letnim doświadczeniem

Alpha Innotec od ponad 20 lat jest firmą specjalizującą się wyłącznie w produkcji pomp ciepła, co czyni jej urządzenia jednymi z najbardziej dopracowanych na rynku. Specjalizacja i koncentracja na gruntowych i powietrznych pompach ciepła przekłada się na jakość rozwiązań i przewagę nad innymi producentami na płaszczyźnie doświadczenia, innowacji, jakości samych urządzeń, jak i sterowania oraz serwisu. Firma Alpha Innotec przykłada ogromną wagę do szczegółów swoich produktów, począwszy od samego wyglądu, przez najlepsze w swojej klasie parametry, solidność wykonania, po rozbudowaną automatykę wygodną i przyjazną dla każdego użytkownika.

Alpha Innotec to producent obecny głównie na rynkach zachodnich – w Szwajcarii co trzeci dom posiada pompę ciepła i aż 80% tych pomp pochodzą od producenta Alpha Innotec, co sprawia, że jest niekwestionowanym numerem jeden na tym rynku.

My i Alpha Innotec

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem pomp Alpha Innotec. Specjalizujemy się oczywiście w gruntowych pompach ciepła i to te urządzenia głównie montujemy. Na przestrzeni ostatnich 10 lat zamontowaliśmy kilkadziesiąt pomp Alpha Innotec i wszystkie urządzenia funkcjonują bezawaryjnie do dziś.

Nasz montaż pomp ciepła Alpha innotec

Urządzenia zamontowane przez naszą firmę działają kompletnie bezobsługowo i bezawaryjnie dzięki doświadczeniu i wiedzy dotyczącej doboru i samego montażu urządzeń. Urządzenia montowane przez nas posiadają 5 lat gwarancji. Dotyczy to samych pomp jak i sterowania. W razie jakichkolwiek problemów producent posiada dedykowaną opiekę serwisową, a system internetoway Alhpa Web pozwala na analizę pracy pompy, sterowanie, diagnostykę urządzeń z dowolnego miejsca na świecie. Przekłada się to na szybką diagnostykę w razie stanów awarii. Zdecydowaną większość problemów z pompami ciepła można naprawić przez samo sterowanie, a Alpha Web pozwala rozwiązać te problemy bez wizyt serwisanta.