O firmie

Ogrzewanie Bez Rachunków

P.H.U. Optima powstała w 1994 roku jako firma usługowa wyspecjalizowana w technice grzewczej, która swoją wiedzę czerpie z blisko 30 letniego doświadczenia w branży technologi źródeł odnawialnych. Optima jako jedna z pierwszych w Polsce wykonywała montaż gruntowych pomp ciepła wraz z wykonaniem dolnego źródła. 

Głównym filarem naszej firmy jest wentylacja, rekuperacja oraz urządzenia grzewcze. Firma OPTIMA specjalizuje się w sprzedaży, doradztwie, projektowaniu oraz realizacji przedsięwzięć związanych z instalacjami opartymi o odnawialne źródła energii takimi jak pompy ciepła, rekuperacja, fotowoltaika. 

Pomagamy w doborze urządzeń, zaprojektowaniu instalacji rekuperacji, tak aby osoba bez znajomości zagadnień technicznych mogła sama poradzić sobie z zamontowaniem sprawnej i działającej instalacji u siebie w domu! Planeta Ziemia jest naszym wspólnym domem, dlatego powinniśmy dbać o środowisko i zapewniać sobie optymalne warunki do życia, w czym pomocna jest sprawne zarządzanie zużyciem energii. Ekologiczne rozwiązania pozwalają na dużą oszczędność przy zachowaniu swobodnego obiegu ciepła w zależności od naszego priorytetu temperaturowego. Urządzenia z naszego asortymentu cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na efekty eksploatacji, dlatego mogą służyć użytkownikom przez całe lata, obniżając przy okazji koszty w porównaniu do standardowych metod, które nie oferują rekompensaty części poniesionych nakładów. Przy okazji dbamy także o względy estetyczne i praktyczne, dlatego nasz sprzęt prezentuje się wyjątkowo okazale na tle wielu popularnych rozwiązań grzewczych lub wentylacyjnych i sprawdza się w każdych warunkach klimatycznych. Nie zatrzymujemy się w połowie drogi, ale idziemy o krok dalej w stronę wykorzystania pełni potencjału energetycznego i prozdrowotnych właściwości filtracji zanieczyszczeń powietrza w postaci różnych drobnoustrojów, pyłków i spalin z korzyścią dla osób chorych i alergików.

Dane firmy:
P.H.U. Optima Jan Bączek
05-170 Zakroczym
ul. Płońska 1A

NIP 521-151-40-52
Regon 011142190

Gruntowe pompy ciepła
Fotowoltaika
Rekuperacja

Kontakt:

Salon firmy – Salon techniki grzewczej
05-170 Zakroczym
ul. Płońska 1A

Godziny pracy:
Pon-Pt 8-17
Soboty 8-20*
Ograniczona dostępność

email: biuro@ogrzewaniebezrachunkow.pl

Zapytania ofertowe:
Bartosz tel. 501 218 984
Piotr tel. 790 550 849
Księgowość:
Sylwia tel. 505 589 525