Chcesz założyć w swoim domu pompę ciepła, fotowoltaikę, rekuperację? A może po prostu docieplić budynek i wymienić okna, ale nie wiesz skąd wziąć na to pieniądze, z jakiego programu skorzystać, jak dopełnić formalności aby mieć gwarancję powodzenia wnioskowania? 

Ściśle współpracujemy z człowiekiem który o dofinansowaniach, procedurach z nimi związanymi mógłby pisać książki. Wszystkie powierzone zagadnienia kończył z wynikiem pozytywnym, za każdym razem z maksymalną wnioskowaną kwotą. Człowiek ten działa na terenie Warszawy i okolic, to tutaj posiada 100% skuteczność, ale swoją wiedzą i świadczonym zakresem usług wybiega daleko poza obszar Warszawy i wspólnie podejmujemy się wszystkich zagadnień związanych z dofinansowaniami i dotacjami z całego kraju.

Minimum formalności, maksimum skuteczności

Przyjmując zlecenie uzyskania dofinansowania zajmujemy się dosłownie wszystkim. W Twoim imieniu założymy wymagane konta, przygotujemy i wypełnimy wszystkie niezbędne dokumentacje. Tobie pozostanie złożyć podpis i tyle. Żadnego chodzenia po urzędach, sprawdzania decyzji, pilnowania ewentualnych wątpliwości ze strony urzędów. My załatwimy za Ciebie wszystko!

Dofinansowanie na pompę, na drzwi, na okno, na wszystko co związane z modernizacją domu

Krajowe i unijne programy znamy na wylot. Zawsze wybieramy program tak, aby jak najefektywniej wykorzystać jego potencjał, czyli uzyskać jak najwięcej pokrycia kosztów inwestycji. Organizujemy zarówno dotacje jak i finansowanie w postaci pożyczek. Znamy się na tym co robimy i podpowiadamy z czego najlepiej skorzystać, zarówno z zakresu dotacji, jak i samych przedmiotów modernizacji, czyli piece, pompy, rekuperację, fotowoltaikę, okna i drzwi.